Geriausi PHP programavimo kursai Vilniuje kaune ir klaipedoje

13 geriausių PHP kursų ir nemokamų mokymo programų žiniatinklio kūrėjams

Jei norite tapti „superžvaigždžių“ interneto kūrėju, turinčiu nesibaigiančią eilę aukšto lygio klientų, turėsite išmokti „Hypertext Preprocessor“ (PHP) kalbą. Arba, na, be to, jums greičiausiai reikės įvaldyti HTML ir CSS, bet aš juos apžvelgsiu kitose mano apžvalgose apie HTML kursus ir CSS kursus, todėl dabar praleiskime šias dvi kalbas.

Pradėti mokytis žiniatinklio taikomųjų programų, studijuojant internetinius PHP kursus, yra gerai pasirinktas pirmas žingsnis link pelningos karjeros pramonėje. Nesvarbu, ar esate visiškai pradedantis, ar patyręs veteranas PHP programavimo srityje – šiame sąraše bus kažkas, kas atitiktų jūsų įgūdžių lygį. Yra internetiniai kursai kiekvienam patirties lygiui.

Jei norite atskirai mokytis atskirų programavimo kalbų, taip pat turite keletą kitų pasirinkimų. Vienas dalykas, kurį galėtumėte padaryti, yra pirmiausia pasinerti į žiniatinklio programų programavimą tokiu dalyku, kaip „Springboard“ programinės įrangos inžinerijos karjeros kelias, kuris apima visas žiniatinklio kūrimo kalbas viename kurse ir garantuoja karjerą visiems absolventams. Tačiau to kurso turinys, prielaidos ir kaina yra panašesni į viso dydžio laipsnį, todėl jums gali būti geriau pradėti nuo vieno iš geriausių PHP kursų šiame sąraše.

Šioje PHP internetinių kursų apžvalgoje daugiausia dėmesio skirsime būtent šiems dalykams, nes aš paryškinsiu keletą geriausių šiuo metu rinkoje esančių PHP kursų ir paaiškinsiu, kaip jie gali jums būti naudingi.

Koks yra geriausias PHP kursas?

Čia yra mūsų geriausio PHP kurso pasirinkimai:

„Coursera“: žiniatinklio programų kūrimas PHP

„Codecademy“: mokykitės PHP mokymo programos

„Udemy“: PHP pradedantiesiems

Treehouse: pradžia nuo PHP įrenginių testavimo

Pluralsight: PHP: Pradžia mokymai programuotojams

„Udemy“: PHP su „Laravel“ pradedantiesiems

Eduonix: Objektinis PHP mokymasis

Udemy: Baigti PHP MYSQL profesionalų kursą

„Coursera“: žiniatinklio programų kūrimas PHP

Geriausias apskritai

1. „Coursera“: žiniatinklio programų kūrimas PHP

Peržiūrėti kursą

Mūsų įvertinimas:

4,7 / 5

Ekspertas instruktorius

Kas savaitę atliekamos praktinės užduotys

Moko HTML ir CSS be PHP

Nemokamai išbandyti

Norint naudotis visateise prieiga, reikia prenumeratos

Kurso instruktorius: Šį kursą instruktuoja dr. Charlesas R. Severance’as, kuris yra klinikinis profesorius ir dėsto Mičigano universiteto Informacijos mokykloje. Charlesas yra parašęs daug knygų apie programavimą, pavyzdžiui, populiarią „Python visiems“ seriją. Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie šio PHP kurso vadovą, galite kreiptis į Charleso biografiją jo svetainėje.

Kam jis skirtas: Nors šis PHP kursas priskiriamas „vidutinio“ lygio kursams, atrodo, kad dalis turinio vis dar yra skirta pradedantiesiems. Jame pateikiamos pagrindinės HTML, CSS ir PHP įvadinės pamokos, kurios labai naudingos pradedantiesiems. Tačiau pagrindinė šio internetinio kurso tikslinė auditorija vis dar yra tarpiniai studentai, turintys tam tikrų išankstinių žinių apie PHP.

Ką sužinosite: Tai yra unikalus PHP kursas, nes jis pradeda aiškinti PHP sąvokas tik antroje mokymo programos pusėje. Priešingai, net neįdiegus PHP, kurse apžvelgiama pagrindinė žiniatinklio programų struktūra, kaip interneto programos sąveikauja su serveriais internete ir HTML bei CSS programavimo pagrindai. Tik po to pradėsite gilintis į PHP, o nuo šiol pagrindinis kurso akcentas bus PHP masyvai, funkcijos, kintama apimtis ir moduliškumas. Kiekviena paskaitų savaitė baigiama užduotimi, susijusia su dėstoma tema. Pavyzdžiui, sužinoję apie PHP funkcijas, jums bus suteikta užduotis pakeisti MD5 maišos versiją, kad būtų nulaužtas slaptažodis.

Atsiliepimai: Šis PHP kursas paprastai turi labai teigiamų atsiliepimų, jo vidutinis įvertinimas yra 4,8 žvaigždutės iš 5. Remiantis gautais atsiliepimais atrodo, kad tai buvo labai naudinga tiek pradedantiesiems, neturintiems jokios interneto plėtros patirties, tiek patyrusiems kūrėjams, kurie jau tvirtą kodavimo foną. Vieninteliai neigiami atsiliepimai, kuriuos galėjau rasti, paminėjo pernelyg apibendrintą kurso medžiagos pobūdį (kurio neatradau tiesa).

Verdiktas: Šis internetinis kursas bus puikus pasirinkimas jums, jei esate programuotojas, norintis išmokti ne tik PHP, bet ir viso interneto kūrimo. Mokymo programoje harmoningai derinamos teorinės ir praktinės užduotys, o kaip žiniatinklio kūrimo paketas – gražiai sujungtas. Kursai taip pat apima HTML ir CSS pagrindus, todėl jie yra puikus pagrindas ateityje.

Geros praktikos pagrindu atliekami PHP kursai

2. Codecademy: Sužinokite PHP mokymo programą

Peržiūrėti kursą

Mūsų įvertinimas:

4.5 / 5

Nemokamai prieinama

Mokykitės praktikos, o ne klausydamiesi

Tinkamo tempo kursų programa

Galimybė išmokti HTML ir CSS toje pačioje platformoje

Kai kurios papildomos funkcijos yra už atlyginimų skydelio

„Codecademy“ yra puikus šaltinis mokytis bet kurios programavimo kalbos, įskaitant PHP. Naudodami pagal užsakymą pagamintą internetinį kodų rengyklę, kurso metu turite patys parašyti kodo eilutes, kad galėtumėte pereiti prie kitos pamokos. Šis mokymo metodas yra labai efektyvus programavimui, labiau nei vaizdo paskaitų struktūros, kurias esame įpratę matyti el. Mokymosi pramonėje. Apskritai sakyčiau, kad tai geriausias PHP kursas. Baigęs šį kursą, vidutiniškai studentas gali užtrukti mažiausiai 20 valandų, priklausomai nuo turimų žinių.

Kurso instruktorius: Šį internetinį PHP kursą parengė „Codecademy“ komanda, sudaryta iš įvairių programinės įrangos inžinierių ir mokymo programų kūrėjų.

Kam jis skirtas: panašiai kaip ir kitiems šio sąrašo kursams, išankstinės žinios HTML bus naudingos norint dalyvauti šiame kurse. Tačiau turėti HTML foną nėra absoliuti būtinybė ir apskritai šis PHP kursas yra tinkamas pradedantiesiems.

Ką sužinosite: „Codecademy“ internetinis PHP kursas padės jums atnaujinti visus PHP kodavimo pagrindus. Pradedama nuo įvadinių kintamųjų ir funkcijų segmentų, prieš pereinant prie sudėtingesnių temų, tokių kaip HTML formų tvarkymas ir patvirtinimas. Šis kursas puikiai dirba kurdamas žinių pagrindą studentams, o po to remdamasis tuo, kad sudarytų tvirtą PHP programavimo įgūdžių bloką.

Įdiegę „Codecademy“ kodų redagavimo programinę įrangą, studentai viską išmoksta iš pirmų lūpų, rašydami atskiras kodo eilutes, o ne klausydami mokytojo. Pastarasis mokymo metodas man tiesiog visiškai netinka, kai reikia išmokti programuoti. Praktika yra būtina.

Atsiliepimai: „Codecademy“ turi puikią reputaciją internete, žmonės giria jos vizualinio kodo redaktorių, aiškias instrukcijas ir smagius mokymo metodus. Vienintelis trūkumas, kurį galėjau rasti žmonėms, kurie, atrodo, skundžiasi, yra kainų pasikeitimas, nes jie neseniai įdiegė keletą naujų savo turinio atlyginimų.

Verdiktas: „Codecademy“ yra mano pirmasis šaltinis, kai bandau išmokti naują programavimo kalbą nuo nulio. Naudodamiesi internetiniu „Codecademy“ kodų redaktoriumi, studentai mokosi praktikuodamiesi, o ne klausydamiesi – tai labai svarbu programuojant.

„Codeacademy“ taip pat puikiai atliko tempą šiuose internetiniuose kursuose, kad studentai nebūtų demotyvuoti dėl to, kad tema yra per greita arba per lėta. Asmeniškai aš esu jų platformos „Pro“ vartotojas, tačiau nemokama prieiga prie daugumos kurso turinio daro tai ypač patrauklų pasirinkimą. Nuoširdžiai rekomenduočiau tai kaip geriausią bendrą PHP kursą rinkoje dėl aukščiau paminėtų priežasčių. Kai kurios papildomos „Codecademy“ kursų funkcijos yra už mokamosios sienos, tačiau didžiąją šio kurso turinio dalį galite pasiekti visiškai nemokamai.

Tai yra pažangus internetinių svetainių kūrimo kursas, kurį siūlo Mičigano universitetas. Tai turi patyrusį programavimo veteraną, kuris instruktuoja kursą, o kursai yra labai informatyvūs ir lengvai sekami studentams, turintiems vidutinį patirties lygį. Šis 18 valandų trukmės PHP kursas taip pat apima HTML, CSS ir SQL, todėl tai puikus universalus paketas, skirtas mokytis žiniatinklio kūrimo.

Labiausiai išsamus PHP kursas

3. Udemy: PHP pradedantiesiems

Peržiūrėti kursą

Mūsų įvertinimas:

~ 4,3 / 5

Daug turinio

Pilnas praktinių pavyzdžių

Išsamiai aprėpia TVS kūrimą

Neorganizuotas pamokų išdėstymas

Kurso medžiaga galėtų būti kompaktiškesnė

Šis pradedančiųjų lygio kursas yra populiariausia PHP mokymo programa „Udemy“, iš viso joje mokosi daugiau nei 70 000 studentų. Tai taip pat yra vienas išsamiausių PHP kursų platformoje, iš viso su 38 valandomis trukmės vaizdo paskaitos. Tačiau kurso programa kartais jaučiasi neorganizuota ir kartais gali būti sunku sekti jos turinį.

Kurso inst

Panašu, kad pagrindinis kurso akcentas yra PHP naudojimas turinio valdymo sistemų kontekste, todėl prieš priimdami šį kursą turėkite tai omenyje. Jei neketinate naudoti TVS savo darbe, jums geriau sekasi rinktis kitą, nes daugelis šio kurso paskaitų jums taps nereikšmingos.

Atsiliepimai: Šis PHP internetinis kursas yra labai populiarus tarp internetinių studentų, o daugiau nei 14 000 studentų apžvalgų jis įvertino vidutiniškai 4,4 balais iš 5. Atrodo, kad didžiausias šio kurso pardavimo taškas yra elementarus požiūris į mokymus, todėl kursas tinka pradedantiesiems.

Tačiau šis PHP kursas nėra be sąžiningos kritikos dalies. Išsamių paaiškinimų trūkumas kodavimo pavyzdžių metu, neorganizuotas kursų išdėstymas ir per daug laiko praleistas nereikšmingiems dalykams yra keletas neigiamų šio internetinio kurso aspektų, dėl kurių kai kurie vartotojai, atrodo, sutiko.

Verdiktas: Šis internetinis kursas puikiai tinka studentams, norintiems išmokti PHP pagrindų per praktines vaizdo paskaitas, o ne teoriją. Kursų medžiaga taip pat išsamiai nagrinėjama CMS, taigi, jei jūsų numatytas PHP naudojimas yra susijęs su turinio valdymo sistemomis, paskutinėje šio kurso pusėje rasite daug naudingos medžiagos. Tačiau po įvadinių skyrių kursas pradeda prarasti šiek tiek garo, nes jo laikytis tampa vis sunkiau, o paskaitos struktūra tampa neorganizuota. Vis dėlto tai yra geras PHP kursas pradedantiesiems.

Treehouse: pradžia nuo PHP įrenginių testavimo

4. Treehouse: pradžia nuo PHP įrenginių testavimo

Peržiūrėti kursą

Mūsų įvertinimas:

~ 4,3 / 5

Entuziastingas instruktorius

Kompaktiškai surinkta programa

Programa neapima daug temų

Reikalingos išankstinės žinios apie PHP kodavimą

Tai yra vienas iš trumpiausių PHP kursų šiame sąraše, kurio bendras laikas yra 91 minutė. Ji visų pirma orientuota į PHP testavimą, o pagrindinė tikslinė auditorija yra tarpiniai PHP programuotojai. Nors tai nėra visiškai išsami informacija, ji tarnauja kaip puikus avarijos kursas programuojant ir testuojant PHP.

Kurso instruktorius: kursą skaito programuotoja Alena Holligan, turinti daugiau nei 15 metų patirtį kodavimo ir programinės įrangos inžinerijos srityje.

Štai „Treehouse“ interviu su Alena, šio internetinio kurso instruktore:

Kam jis skirtas: Šis PHP kursas geriausiai tinka tarpiniams studentams, norintiems sužinoti apie PHP testavimo procesus. Tai nėra skirta pradedantiesiems, o kurso programa neapima pačių PHP kodavimo pagrindų.

Ką sužinosite: Šis trumpas PHP kursas negali apimti įvairių temų, todėl jis laikėsi konkrečios temos, kuri yra testavimo procesas. Studentai, kurie lankys šį internetinį kursą, išmoks vieneto testavimo PHP pagrindus, vykdys bandymų pavyzdžius, testais pagrįstą plėtrą ir naudos PHPUnit, kad išbandytų visas anksčiau egzistuojančias objektu pagrįstas programas.

Atsiliepimai: Kursai nereklamuoja vartotojų įvertinimų, todėl sunku suprasti, kaip kiti tai suvokė. Tačiau atrodo, kad visi absolventų atsiliepimai apie kursą dažniausiai buvo teigiami.

Verdiktas: Šis trumpas kursas yra labai būdingas vieneto testavimui ir tiesiai į tašką. Jis skirtas programuotojams, kurie jau turi PHP žinias ir kuriems nereikia pagrindinių PHP, HTML ir CSS įvadinių pamokų.

Tai puikiai padengia konkrečią PHP programavimo sritį, tačiau kadangi tai nepasiekia, sunku rekomenduoti kaip bendrą „geriausią PHP kursą“. Puiku, ką daro, bet labai specifiška. Vis dėlto kurso instruktorės Alenos entuziazmas suteikia šiam PHP kursui tam tikrą papildomą vertę, nes ji sugeba sužavėti savo studentus nuo pradžios iki pabaigos.

5. Pluralsight: PHP: Pradžia

Peržiūrėti kursą

Mūsų įvertinimas:

~ 4,3 / 5

Apima visus PHP kodavimo pagrindus

Kompaktiškai surinkta programa

Ekspertas instruktorius

Nepakanka turinio, kad būtų galima pagrįsti prenumeratą

Per daug pažengusiems studentams

Tai dar vienas į pradedančiuosius orientuotas PHP kursas, skirtas žmonėms, nieko nežinantiems apie PHP. Studentai, kurie eina šį kursą, gauna pagrindinę PHP įvadą, prieš pereidami prie duomenų bazių valdymo naudodami „MySQL“. Kursas yra gana trumpas – 3 valandos 23 minutės, tačiau jis gerai padengia pagrindus.

Kurso instruktorius: Šį kursą sukūrė Christianas Wenzas, treneris ir konsultantas žiniatinklio technologijų klausimais. Wenzas yra „Microsoft“ vertingiausias profesionalas, parašęs arba kartu parašęs daugiau nei 100 knygų apie kompiuterines technologijas.

Kam jis skirtas: Tai yra pradedančiųjų PHP kursas, skirtas pradedantiesiems, norintiems išsiugdyti pagrindines programavimo kalbos žinias. Tai yra vienas iš trumpiausių šio sąrašo kursų, todėl jis taip pat tinka tiems studentams, kurie ieško greito avarijos kurso PHP.

Ką sužinosite: Šis internetinis PHP kursas prasideda kaip ir dauguma kitų, su įvadiniu PHP segmentu ir jo versijų istorijomis. Po to kursas tęsiamas MySQL duomenų bazės tema

Kurso instruktorius: Šiuos kursus moko Edwinas Diazas iš internetinės mokymo paslaugos „Coding Faculty Solutions“, kur jis eina generalinio direktoriaus pareigas.

Kam jis skirtas: Šis internetinis kursas skirtas pradedantiesiems, norintiems tobulinti savo įgūdžius tiek „Laravel“, tiek PHP.

Ką sužinosite: Šis internetinis kursas pradedamas mokyti studentus kurti programas naudojant „Laravel“ su PHP. Šį kartą Edvinas praleidžia keletą įvadinių pamokų ir neria tiesiai į tai, kaip kurti PHP ir „Laravel“ žiniatinklio programas. Studentams taip pat parodoma, kaip naudoti šablonų variklį „Blade“, kaip sukurti ir naudoti migracijas ir kaip sujungti duomenų bazes. Kursuose iš viso yra 333 paskaitos, iš viso apie 32 valandas trunkančios.

Atsiliepimai: Šis internetinis PHP kursas turi daugiausiai teigiamų atsiliepimų, o vidutinis įvertinimas yra 4,4 žvaigždutės iš 5 daugiau nei 7000 apžvalgų. Studentai, davę teigiamų atsiliepimų apie kursą, dėstytojams dėkojo už tai, kad jie juokingi, energingi ir natūralūs. Kitas teigiamas aspektas, kurį išsakė šios apžvalgos, yra tai, kad kursų medžiagą pradedantiesiems lengva suprasti.

Tačiau kalbant apie neigiamą grįžtamąjį ryšį, kai kurie vartotojai kritikavo instruktorių, kad jis padarė per daug klaidų programavimo proceso metu, nes tai priveda prie pernelyg ilgų vaizdo pamokų. Be to, kai kurie studentai nebuvo patenkinti tuo, kad trūksta pamokų struktūros ir išankstinio planavimo, kuris akivaizdžiai pasireiškia antroje internetinių kursų pusėje.

Verdiktas: Šis kursas tinka studentams, norintiems plėtoti PHP ir „Laravel“ žinias. Tačiau jame nepateikiama tokia išsami apžvalga, kaip kituose sąrašo kursuose. Todėl šį PHP kursą galiu rekomenduoti tik tuo atveju, jei tikrai norite sustiprinti savo „Laravel“ įgūdžius.

Kursas kartais kenčia nuo tinkamo struktūrizavimo ir išankstinio planavimo trūkumo, tai akivaizdu per kai kurias vaizdo paskaitas antroje kurso pusėje. Dėstytojas yra išmanantis, tačiau norint sukurti glaustą ir lengvai sekamą paskaitų medžiagą studentams, reikia daugiau planuoti iš anksto.

Eduonix: Objektinis PHP mokymasis

7. Eduonix: Objektinis PHP mokymasis

Peržiūrėti kursą

Mūsų įvertinimas:

4,1 / 5

Moko ir PHP, ir OOP

Yra praktinių užduočių

Per didelis dėmesys skaidrėms pagrįstoms pamokoms

Nesigilina į jokią konkrečią temą

Tai dar viena nemokama PHP mokymo programa, kuri sulaukė gana didelio populiarumo internetinėse bendruomenėse. Jis moko PHP naudojant objektyvų programavimą, kuriant svetainę. Nepaisant gana trumpo 4,5 valandos trukmės, šis kursas vis tiek siūlo gerą vertę.

Kursų instruktorius: programą siūlo internetinė švietimo svetainė „Eduonix Learning Solutions“.

Kam jis skirtas: Šis kursas geriausiai tinka vidutinio lygio studentams, turintiems bent pagrindines žinias PHP, nes kurso programoje nėra daug laiko skiriama pačioms pagrindinėms PHP programavimo sąvokoms pristatyti.

Ką sužinosite: Kursas išmokys jus sukurti visas svetaines, naudojant objektyvų programavimą PHP. Prieš gilindamiesi į konkretų projektą, mokantį studentus kurti svetainę naudodamiesi jomis, gausite paskaitas apie PHP ir OOP pagrindus. Bendras 4,5 valandos ilgis yra gana trumpas kursas, tačiau jis vis tiek sugeba labai gerai aprėpti tiek PHP, tiek OOP pagrindus.

Apžvalgos: Šis internetinis kursas rašydamas šį straipsnį gavo iš 473 studentų vidutinį įvertinimą 4,2 iš 5 žvaigždžių. Tačiau studentų atsiliepimai nėra matomi, todėl sunku pasakyti, kokia buvo šių tikslių įvertinimų motyvacija.

Verdiktas: Tai patikimas internetinis kursas, skirtas mokytis tarpusavyje susijusių PHP ir OOP kodavimo praktikų. Dėl savo trumpos trukmės ji nesigilina į jokią konkrečią temą, tačiau mokiniams suteikia plačią apžvalgą apie daugumą pagrindinių temų, susijusių su svetainės kūrimu naudojant PHP ir OOP.

8. Udemy: baigti PHP MYSQL profesionalų kursus

Peržiūrėti kursą

Mūsų įvertinimas:

/4 / 5

Išsamiai moko TVS

Apima visus PHP kodavimo pagrindus

Paskaitos yra per pagrindinės tarpiniams studentams

Kartais bloga kodavimo praktika

Turinio tempas nėra geras

Tai dar vienas populiarus į pradedančiuosius orientuotas PHP kursas apie „Udemy“. Turint 20 valandų turinio, jis gana ilgas. Tai gerai padaro PHP programavimo pagrindus, tačiau dėl geros kodavimo praktikos ji turi tam tikrų trūkumų.

Kurso instruktorius: Šį PHP kursą sukūrė interneto dizaineris ir kūrėjas Jazebas Akramas. Bandžiau sužinoti daugiau informacijos apie šio straipsnio Jazebo kilmę, deja, jo svetainės CMS nėra sukonfigūruota ir prie jo negalima prisijungti rašant šį straipsnį.

Kam jis skirtas: Šis PHP kursas idealiai tinka pradedantiesiems, nes jis apima pagrindines kodavimo praktikas ir įvadines žiniatinklio kūrimo pamokas. Patyrę PHP programuotojai ras mažai ko išmokti iš kurso medžiagos.

Ką sužinosite: Šis kursas pradedamas mokant studentus PHP pagrindų

JAVA 

Geriausi „Java“ kursai internetu [rekomenduoja „Java“ kūrėjai]

Yra keli „Java“ kursai, su kuriais galbūt susidūrėte ieškodami „Java“ kalbos. Mūsų ekspertų komanda kruopščiai išanalizavo įvairių internetinių institutų pasiūlymus, kad pripažintų geriausią turimą „Java“ kursą.

Geriausi „Java“ kursai

Be to, mes peržiūrėjome dalyvių apžvalgas ir išsiaiškinome jums geriausius „Java“ kursus.

1. „Coursera“ objektų programavimas „Java“ specializacijoje

Objektinis programavimas „Java“

„Coursera“ pristatė šį naują kursą, skirtą vidutinio lygio ir ekspertų dalyviams. Ši programa skirta tiems programinės įrangos kūrėjams, kurie turi programavimo kalbų, tokių kaip Python, C, JavaScript ir kt., Patirties. Objektinis programavimas „Java“ specializacijoje padeda spręsti sudėtingas problemas, dalijantis objektyviu projektavimo žiniomis dalyviams. Be to, taip pat pristatomos dvi „Java“ kūrimo aplinkos, kurios yra „BlueJ“ ir „Eclipse“, kurios padės dalyviams įgyti žinių apie grafines vartotojo sąsajas, kad jie galėtų lengvai suprojektuoti programas, galinčias apdoroti didelius duomenis.

Kurso ypatybės:

Šis kursas suteikia gilių žinių apie „Java“ programavimo kalbą.

Tai veikia kaip „Java“ ekspertų pamokos peržiūra ir žinių atnaujinimas.

Siūloma prieiga prie užsakomų vaizdo įrašų, straipsnių ir skaitymo medžiagos.

Dalyvius moko labai patyręs ir draugiškas dėstytojas.

Jūs sužinosite apie naujų programų kūrimo būdus naudojant grafinę vartotojo sąsają arba GUI ir kuriant programas su dideliu duomenų kiekiu.

Galite užsiregistruoti čia.

2. Pilna „Udemy“ „Java“ meistriškumo klasė

Užbaigta „Udemy“ „Java“ meistriškumo klasė

Visa „Java“ meistriškumo klasė yra populiariausias kursas, kuriame dalyvauja daugiau nei 210 000 studentų. Kursą siūlo „Udemy“, o klases veda Time Buchalka, kuris yra gerai žinomas ir visame pasaulyje žinomas „Java“ kūrėjas ir mokytojas. Šis kursas įvertino 4,6 įvertinimus, kurie atskleidžia fakultetų dalijimosi žiniomis kokybę. Kursas yra labai populiarus internetinėje platformoje ir turi daugiau nei 40 tūkst. Teigiamų įvertinimų ir pasidalijimą. Šis kursas taip pat pastebėjo atnaujinimus iš „Java 8“ į „Have 9“, kad jie būtų naudingi ir naudingi dalyviams.

Kurso ypatybės:

Tai išsamus kursas, kurį sudaro 72 valandų trukmės vaizdo įrašas, kuriame pateikiama visa gyvybiškai svarbi informacija, apie kurią „Java“ kūrėjas turėtų žinoti.

Studentai mokosi išsamių žinių apie daugialypio gijimo, „Java“ rinkinių, OOP, duomenų struktūros, „Java“ pagrindų, tinklų, „Java 8“ ir galiausiai „Jave 9“ pakeitimų sąvokas.

Kursas yra prieinamas kartu su tūkstančiais straipsnių ir skaitymo medžiagos.

Reguliarūs užsiėmimai atliekami norint pašalinti dalyvių užklausas.

Mokymas pradedamas nuo nulio ir mokomos tokios priemonės kaip „Eclipse“ ir „Maven“, kurios yra gyvybiškai svarbios norint suprasti „Java“ plėtrą.

Galite užsiregistruoti čia.

3. „Java“ programavimas: „Coursera“ programinės įrangos problemų sprendimas

„Java“ programavimas: programinės įrangos problemų sprendimas

„Coursera“ pristatė kursą „Problemų sprendimas su programine įranga“, kad mokytųsi mokytis koduoti „Java“, kad dalyviai galėtų papildyti programavimo ir problemų sprendimo įgūdžiais. Ši programa idealiai tinka ekspertams ir tarpiniams dalyviams, norintiems tobulinti savo įgūdžius sprendžiant Java kalbą. Be to, ši programa ketina suteikti žinių apie projektavimo algoritmus, taip pat atitinkamai kurti ir derinti programas.

Kurso ypatybės:

Tai siūlo dalyviams pritaikytą atvirojo kodo užsiėmimų galimybę.

Kursas padės pasiekti, taip pat paversti vaizdus, ​​svetaines ir kitus duomenis naudodamas „Java“.

Programa padės jums įgyti žinių analizuojant CSV failus arba kableliais atskirtų reikšmių failus.

Sertifikatas suteikiamas, jei geriausiai baigiate visus kursų aspektus.

Šio kurso paklausa yra didelė tarp investicinių bankininkų, mobiliųjų programų kūrėjų ir kitų.

Galite užsiregistruoti čia.

4. „Java Fundamentals by Pluralsight“

„Java“ pagrindai

„Pluralsight“ pristatė vieną iš geriausių „Java“ kursų pradedantiesiems, kuris skirtas perduoti žinias apie „Java“ kalbą nuo pagrindų iki pagrindinio lygio koncepcijų. Jimas Wilsonas, kuris yra programinės įrangos inžinierius ir turi daugiau nei trisdešimties metų patirtį šioje srityje, mokosi klasėje ir pateikia vertingas žinias dalyviams. Šis kursas apima „Java“, „Class“, „Files“, klaidų valdymo, duomenų tipų, objektų ir kitų pagrindinių „Java“ sąvokų pagrindus. Be to, šiame kurse siūloma išsami informacija apie „Java“ programavimo kalbą ir serverius. Tai padės dalyviams gauti reikalingiausią informaciją norint gauti darbą ir pritaikyti serverio ir kliento pusės pokyčius.

Pagrindiniai kurso bruožai yra šie.

„Pluralsight“ narystę galima gauti vos nuo 29 USD per mėnesį.

Siūloma įgyti žinių apie 500 ir daugiau kursų.

Mažų sąnaudų nauda c

Tai yra naujausias kursas su visais naujausiais įrankiais ir informacija apie „Java 9“.

Tai nemokamas kursas pradiniame etape, o dalyviai gali lengvai nuspręsti tęsti kursą, įvertinę savo pasirodymus, mokymosi gebėjimus ir dalijimąsi žiniomis, vykusiais kurso metu.

Registracija padeda nemokamai gauti prieigą prie visų skyrių ir skaitymo medžiagos, susijusios su „Java“ kursu.

Šis kursas laikomas kukliausiu būdu mokytis Java iš savo profesionalių ir talentingų fakultetų.

Fakultetai siūlo pagalbą sprendžiant problemas ir suprantant klausimus.

Galite užsiregistruoti čia.

6. „Java In-Depth by Udemy“

„Java“ gylis: tapkite visišku „Java“ inžinieriumi!

„Java In-Depth“ yra naujas „Udemy“ sukurtas kursas, kurio tikslas – pradėti nuo nulio iki ekspertų „Java“ lygio. Susirinkusieji gauna asmeninę mokymo patirtį ir realaus gyvenimo pavyzdžius, kurie jiems padeda įgyti geriausių žinių ir įgūdžių, kad „Java“ kalba taptų „Java“ inžinieriais. Instruktoriai yra labai patyrę ir išmanantys, todėl studentams lengviau išmokti ir suprasti „Java“ kalbą. Bandoma pateikti išsamų ir išsamų kurso tyrimą. Apimamos visos „Java“ kalbos temos, įskaitant duomenų struktūrą, gijas, tinklų kūrimą, rinkinius ir metodus.

Pagrindinės kurso savybės:

Tai pirmasis tokio tipo kursas, kuris siūlo švietimo pagalbą nuo nulio iki ekspertų lygio.

Šis kursas paruoš jus tapti visišku „Java“ inžinieriumi.

Kursas siūlo žinių apie pagrindines kalbos ypatybes.

Tai suteikia išsamių žinių apie geriausią praktiką ir dizaino principus.

Kurso metu siūlomi įvairūs projektai, skirti įgyti daugiau žinių ir įgūdžių Java kalba.

Galite užsiregistruoti čia.

Išvada

Aukščiau pateikti geriausi 6 „Java“ kursai, kuriuos galite pasirinkti pagal savo patogumą ir patraukti bilietą į „Java“ kalbos mokymąsi nuo nulio iki profesionalių lygių. Šiuos kursus galima rasti internete ir juos galima palyginti pagal kainas, kursų medžiagą, laikotarpį ir kitus veiksnius. Tokiu būdu galite pasirinkti kursą, kuris yra ekonomiškas, taip pat siūlo tinkamą kursų medžiagą ir turinį, kurį ketinate išmokti. Šiuos kursus galite laikyti patogiai namuose, dieną ar naktį, atsižvelgiant į tai, kas jums patogiau. Tai galimybė sužinoti daugiau ir geriau augti karjerą.

Ar turite dar kursų, kuriais norėtumėte pasidalinti su mūsų bendruomene? Praneškite mums toliau pateiktose pastabose!