JAVA programavimo kursai Geriausi Vilniuje Kaune ir Klaipedoje

7 geriausi internetiniai kursai, skirti išmokti programavimą ir kodavimą 2021 m

Sveiki, vaikinai, jei esate visiškai pradedantysis ir neturite programavimo patirties ir norite išmokti kodavimą 2021 m., Kad galėtumėte pradėti savo karjerą programinės įrangos kūrimo srityje, tada jūs patekote į reikiamą vietą. Anksčiau aš dalijausi geriausiais pitono kursais, geriausiais „Java“ kursais ir geriausiais „JavaScript“ kursais, o šiandien dalinuosi geriausiais pradedančiųjų kodavimo kursais.

Programavimas ir (arba) kodavimas yra vienas iš pagrindinių šiuolaikinio technologinio pasaulio įgūdžių, o supratimas apie kodavimą auga kiekvieną dieną.

Savo laiku, maždaug prieš 20 metų, išmokau koduoti tik tada, kai įstojau į inžinerijos koledžą siekti kompiuterių mokslo ir inžinerijos laipsnio, tačiau viskas nuo to laiko labai pasikeitė.

Šiais laikais net vaikai pradėjo mokytis koduoti, net mano dukra gali koduoti ir daug geriau nei tai, ką aš taip pat galiu padaryti kolegijoje. Prieinamesnės skaičiavimo programėlės, tokios kaip „iPad“, „iPhone“, išmanusis telefonas ir nešiojamieji kompiuteriai, iš tikrųjų pakeitė aplinką ir padarė kodavimą ar programavimą labiau prieinamą.

Šiais laikais mokyklos moko vaikus programuoti, o tokios svetainės kaip code.org padeda vis daugiau žmonių išmokti koduoti. Kodavimo svarba yra tokia, kad daugelis žmonių kodavimą laiko pagrindiniu įgūdžiu, pavyzdžiui, skaitymu, rašymu ir kalbėjimu.

Visas šis supratimas apie kodavimą privertė vis daugiau žmonių išmokti koduoti iš skirtingų amžiaus grupių ir sričių. Pažįstu žmonių, kurie įpusėjo 40-ies metų, mokosi įsidarbinti žiniatinklio ar programų kūrėjais arba dirba laisvai samdomais darbuotojais.

Tada yra daugybė studentų iš skirtingų sluoksnių, kurie mokosi koduoti, įdarbina ir visą, ir ne visą darbo dieną.

Net moterys nelieka už nugaros, o daugelis namų šeimininkių ir skirtingų sektorių moterų mokosi programavimo ir kodavimo, kad pagerintų savo įgūdžius ir mokytų savo vaikus. Jei esate vienas iš jų ir nusprendėte išmokti koduoti šiais metais, bet nežinote, nuo ko pradėti, tuomet jūs patekote į reikiamą vietą.

Šiame straipsnyje pasidalysiu geriausiais internetiniais kursais, kad išmoktumėte koduoti. Aš specialiai pasirinkau kelius, kurie yra įdomūs ir nereikalauja jokios programavimo patirties, kad apimtų įvairias interesų sritis, pvz., Žiniatinklio, „iOS“ ir žaidimų kūrimą.

7 populiariausi internetinio kodavimo kursai, skirti išmokti programuoti pradedantiesiems

Norint išmokti koduoti, pirmiausia reikia pasirinkti programavimo kalbą, ir tai nėra lengvas darbas. Yra daug populiarių programavimo kalbų, tokių kaip „Java“, „C ++“, „C #“, „Python“, „Swift“, „JavaScript“ ir PHP, kurias naudoja milijonai programuotojų.

Aš asmeniškai manau, kad žaidimų kūrimas yra geriausias būdas išmokti koduoti, todėl pasirinkau ne vieną kursą, kuriame mokoma koduoti ir programuoti naudojant žaidimus. Tai yra patikrinta strategija, ir net tokios didelės svetainės kaip Code.org moko vaikus programuoti kuriant tokius žaidimus kaip „Minecraft“.

Tiems, kurie nemėgsta žaidimų, įtraukiau žiniatinklio ir programų kūrimo kursus, dar du šurmuliuojančius laukus programuotojams ir laisvai samdomiems darbuotojams.

Nors pradedantiesiems turiu keturis variantus: „Python“, „Java“, „C #“ ir „JavaScript“, galite pabandyti pasirinkti sau tinkamiausią. Kadangi esu „Java“ kūrėjas, esu šiek tiek šališkas „Java“ atžvilgiu, tačiau „Python“ taip pat yra puiki programavimo kalba ir ne mažiau lengva išmokti.

1. Užpildykite „Python Bootcamp“: „Python 3“ eikite iš nulio į herojų

„Python“ populiarumas per pastaruosius porą metų labai išaugo, ir tai tapo populiariausia programavimo kalba visiems žmonėms, norintiems išmokti kodą, norintiems tapti duomenų mokslininkais, išmokti kurti internetą ar tiesiog norintiems automatizuoti nuobodžius užduotis.

Neabejotina, kodėl „Python“ yra programavimo kalba Nr. 1, ją lengva išmokti ir praktiškai viską galite padaryti naudodami šią programavimo kalbą. Ji turi keletą geriausių API ir bibliotekų kolekcijų, kad atliktų net daugumą sunkių užduočių vos per kelias eilutes.

Jei norite išmokti koduoti naudojant „Python“, tai tikriausiai geriausias kursas, prie kurio galite prisijungti. Tai išmokys „Python“ „Bootcamp“ stiliumi, o tai yra puikus būdas išmokti koduoti.

„Insturctor“ –

Jose Marcialas Portilla

Ir čia yra nuoroda į prisijungimą prie šio kurso – Užbaigti „Python Bootcamp“: „Python 3“ eikite nuo nulio iki herojaus

Vaizdas skelbimui

Kalbant apie socialinį įrodymą, šis kursas vidutiniškai gavo 4,5 įvertinimo iš beveik 500 000 studentų, o tai yra tiesiog neįtikėtina, btw, jei jums reikia kitos galimybės, taip pat galite pažvelgti į „One Month Python“ kursą, kitą „bootcamp“ stiliaus kursą išmokykite jus „Python“ per vieną mėnesį. Taip pat pateikiamas baigimo pažymėjimas, kurį galite parodyti savo „LinkedIn“ profilyje.

Vienas mėnuo: mokykis koduoti | Internetiniai kodavimo kursai

„Kokią kalbą turėčiau rinktis?“ Codecademy „ir 15 000 USD“ Bootcamps „? Kaip man pradėti?“ Mes girdėjome visus jūsų…

mbsy.co

2. Visa Java MasterClass

Jei dėl kokių nors priežasčių jums nepatinka „Python“ programavimo kalba arba norite išmokti „Java“ kartu su kodavimu, tai jums yra puikus kursas.

„Java“ yra viena populiariausių programavimo kalbų per pastaruosius 20 metų ir naudojama kuriant kritiškai svarbias programas. Tai taip pat yra visur, „Java“ rasite išmaniuosiuose telefonuose, pavyzdžiui, galite kurti „Android“ programas naudodami „Java“.

Jis taip pat labai naudojamas rašant serverio programas, pvz., Portalus, kuriuos naudojate kasdieniniame gyvenime, susiejant bankų portalus, bilietų rezervavimo interneto programas, daugelis jų parašytos „Java“.

„Java“ yra puikus pasirinkimas mokantis koduoti ir programavimo kalbai įsidarbinti; jei nesate įsitikinę, galite patikrinti šį „Python“ ir „Java“ palyginimą. Šis kursas išmokys viską, ką reikia žinoti, norint koduoti naudojant „Java“ programavimo kalbą.

Tai taip pat yra vienas iš populiariausių „Udemy“ programavimo kursų, kurio vidutiniškai 4,6 įvertinimų sulaukė beveik 4500 000 studentų, o tai yra didžiulė. Trumpai tariant, geriausias internetinis kursas, skirtas išmokti kodavimą naudojant „Java“.

Čia yra nuoroda į prisijungimą prie šio kurso – „The Complete Java MasterClass“

Vaizdas skelbimui

3. „Web Developer Bootcamp“

Mes visi internetiniai puslapiai, jie teikia reikalingą informaciją pagal pareikalavimą, o šiandieniniame pasaulyje kiekvienam verslui reikia savo svetainės. Ši tendencija pakurstė interneto kūrėjų rinką, o vis daugiau žmonių nori tapti interneto ar „Fullstack“ kūrėjais.

Tokios kalbos kaip „JavaScript“ ir tokių sistemų, kaip „Angular“, „React“ ir „Node JS“, augimas iš tikrųjų padarė interneto plėtrą kur kas lengvesnę ir galingesnę, nei buvo kada nors anksčiau.

Taigi, jei norite išmokti „JavaScript“ kaip programavimo kalbos kodavimui, kuri yra teisingas pasirinkimas ir norite išmokti žiniatinklio kūrimo, tada nėra geresnio kurso nei „Web Developer Bootcamp“ autorius Coltas Steele’as.

Tai apima daug daugiau nei tik kodavimą ir interneto plėtrą. Sužinosite visas naudingas technologijas, reikalingas kuriant ir prižiūrint savo svetaines pagal „boot camp“ stilių.

Instruktorius –

Colt_Steele

Čia yra nuoroda į prisijungimą prie šio kurso – „Web Developer Bootcamp“

Vaizdas skelbimui

Šis kursas iš tikrųjų suteiks visas žinias, kurias įgysite „Bootcamp“, išleisdami 8000–10000 USD tik šios kainos dalimi, pvz., 15 USD maks.

Kalbant apie socialinį įrodymą, šis kursas turi vidutiniškai 4,6 įvertinimus iš beveik 410 000 studentų, o tai tiesiog neįtikėtina. Be to, jei jus domina, 2021 m. Žiniatinklio kūrėjų plano laikymasis taip pat yra puikus vadovas norint tapti šiuolaikiniu žiniatinklio kūrėju šiandieniniame pasaulyje.

Visas „Fullstack“ žiniatinklio kūrėjų planas

Iliustruotas vadovas tapti žiniatinklio kūrėju su nuorodomis į atitinkamus kursus

medium.com

4. „iOS 13“ ir „Swift 5“ – pilnas „iOS“ programų kūrimo „Bootcamp“

Kita sritis, pritraukusi daugybę žmonių į kodavimą, yra mobilioji arba „App Development“. „Google“ „Android“ ir „Apple“ „iOS“ šiandieninį telefoną iš tiesų pavertė kur kas galingesniu nei vakarykščiai kompiuteriai ir nešiojamieji kompiuteriai.

Aš vis dar prisimenu, kaip dirbau su 500 MB nešiojamuoju kompiuteriu, kuris praėjus 10–15 metų buvo aukščiausio lygio, tačiau šiandieninis telefonas turi daug daugiau skaičiavimo galios. Tiek „Android“, tiek „iOS“ suteikia galingus įrankius ir platformą, kad būtų galima kurti svarbias programas.

Jei jus domina plėtoti mobilias programas ir mokytis koduoti naudojant „Swift“ programavimo kalbą, vieną iš „Apple“ produktų, skirtų švietimo revoliucijai, tai jums yra puikus kursas. Trumpai tariant, geriausias programavimo kursas, skirtas išmokti kodavimą naudojant „Swift“

Ir čia yra nuoroda į prisijungimą prie šio kurso – „iOS 13“ ir „Swift 5“ – „The Complete iOS App Development Bootcamp“

Vaizdas skelbimui

Instruktorius

Angela Yu

 yra vienas geriausių instruktorių pasaulyje, ir jums patiks jos mokymo stilius. Ji yra visiškai aiški ir glausta, taip pat mokė daugybę studentų savo „bootcamp“ klasėse. Kursas taip pat gavo vidutiniškai 4,8 įvertinimus iš beveik 180 000 studentų, o tai yra įspūdinga.

5. Įvadas į kodavimą naudojant HTML, CSS ir „JavaScript“

Sveiki, visi, jei norite sužinoti geriausią būdą išmokti „JavaScript“, patekote į reikiamą vietą. Norėdamas išmokti „Javascript“ žinojau, kad reikia mokytis kurso su vaizdo įrašais, kad galėčiau pamatyti, kas vyksta, o ne tik perskaityti.

Radau tik tai, ko ieškojau – „International Open Academy“ įvadas į kodavimą naudojant HTML, CSS ir „JavaScript“ internetinį kursą. Tai siūloma už 19 USD, jei naudojate šią nuorodą. Tarptautinė atviroji akademija išugdė 1 milijoną + studentų 150 šalių. Jos kursai yra akredituoti ir pripažinti tarptautiniu mastu.

Šis kodavimo kursas yra idealus pradedantiesiems, taip pat tiems, kurie šiek tiek supranta kodavimą. Tai yra vaizdo įrašų valdoma, todėl galite žiūrėti, kaip dėstytojas įvedė kodą, o dar svarbiau – kur jis įdeda kodą.

„JavaScript“ yra labai nuostabi svetainių savininkams ir tinklaraštininkams, nes gali priversti žiūrovus bendrauti su jumis. Galite naudoti JS, norėdami užduoti klausimus, sukurti įdomią viktoriną ar rinkti el. Pašto adresus, kad sužinotumėte daugiau apie savo žiūrovus ir priverstumėte juos ilgiau likti jūsų svetainėje. Laimingos dienos!

Šiame kurse sužinosite apie „JavaScript“ ir kaip jis veikia su HTML ir CSS. Moduliai apima:

Pagrindai, pavyzdžiui, kaip veikia kompiuteriai, kas yra programavimas, kas tiksliai yra internetas ir kokie yra tinklalapiai

JS Bin, kuri leidžia jums redaguoti ir išbandyti savo kodus

Kas yra HTML ir kaip sukurti savo tinklalapius naudojant HTML

Kaip stilizuoti ir keisti tinklalapius naudojant CSS

„JavaScript“ naudojimas norint atlikti pakeitimus ir pridėti elementų, kad žiūrintieji galėtų sąveikauti su jūsų puslapiu

Sužinojęs visą teoriją, gauni projektą, kurį reikia užbaigti. Tai yra fantastiška kurso dalis, nes jūs bandote užkoduoti patys, prieš leisdamiesi atsipalaiduoti savo svetainėje

Kiekvieno modulio pabaigoje yra egzaminas ir, kai išlaikysite egzaminus, gausite sertifikatą

Šis kursas prasideda paprastai, o vėliau kaupiasi, todėl nesijaučia pribloškiantis pradėti koduoti.

Šiame straipsnyje aš paliečiau tai, kas, mano nuomone, yra geriausias būdas išmokti „JavaScript“ tinkinti tinklalapius.

5. Užbaigti „C # Unity Developer 2D“: išmokti koduoti žaidimus

Šis kursas išmokys jus koduoti naudojant C # programavimo kalbą ir kuriant žaidimus, kas, be abejo, yra geriausias būdas išmokti programuoti ir koduoti.

C # yra pirmaujanti „Microsoft“ programavimo kalba, daugiausia naudojama kuriant darbalaukio GUI programas. Jis taip pat naudojamas „Unity“ žaidimų variklyje, kuris yra populiariausias žaidimų variklis žaidimams kurti.

Šis kursas ne tik išmokys koduoti, bet ir C # programavimo kalbą bei kaip kurti žaidimus naudojant „Unity“. Kaip jau sakiau anksčiau, nėra geresnio būdo pradėti koduoti kuriant žaidimus, primygtinai siūlau visiems pradedantiesiems prisijungti prie šio kurso.

Kurdami žaidimus, jūs taip pat išmoksite duomenų struktūrą ir algoritmus, labai svarbius rašant naudingas programas. Kalbant apie socialinį įrodymą, šis kursas turi vidutiniškai 4,6 įvertinimus iš beveik 290 000 studentų, o tai yra tiesiog fenomenalu. Trumpai tariant, geriausias programavimo kursas išmokti koduoti naudojant C #

Ir čia yra nuoroda į prisijungimą prie šio kurso – „The Complete JavaScript Course 2021: Build Real Projects“

Vaizdas skelbimui

6. Visas „JavaScript“ kursas 2021 m .: sukurkite tikrus projektus

Jei norite išmokti programuoti naudojant „JavaScript“, kitą populiarią programavimo kalbą, tai yra geriausias programavimo kursas, prie kurio galite prisijungti. Šis kursas yra labai išsamus ir apima šiuolaikinę „Javascript“ sintaksę.

Tai taip pat apima projektus, iššūkius, baigiamuosius egzaminus, ES6 ir nuostabų instruktorių, todėl tai yra idealus kursas tiek pradedantiesiems, kurie tik pradeda naudoti „Javascript“, tiek tarpiniams kūrėjams, kurie anksčiau dirbo „JavaScript“.

Prie šio kurso prisijungė daugiau nei 300 tūkst. Studentų, o jo įvertinimas vidutiniškai yra 4,6, įvertintas beveik 77 tūkst., O tai yra nepaprastai svarbu ir daug pasakojama apie šio kurso kokybę.

Žmonija vis bauginama, kad jau po keliasdešimt ar vos keliolikos metų dalis dabartinių specialybių, pareigų bei darbų išnyks – juos gebės atlikti robotai arba tą patį rezultatą, kurį sukuria žmogaus rankos ir smegenys, galės pasiekti įvairios išmaniosios technologijos. Tačiau išsigąsti neverta net tiems, kurie patenka į savotišką specialybių Raudonąją knygą. Laiko dar yra, tad kiekvienas, kuris rūpinasi savo ateitimi bei nori išlikti reikalingas darbo rinkoje, turėtų pamąstyti, kokia nauja profesija jam patiktų ir imti jos mokytis.

Programavimo kursai – 

Tam, kad būtų lengviau apsispręsti, pateikiame kelias profesijas, kurios patenka į ateities reikalingiausiųjų sąrašą. Daugiausiai tai IT srities specialistai – IRT konsultantai, grafikos dizaineriai, testuotojai, projektų vadovai, sistemų architektai, informacijos saugumo ekspertai, o sąrašo viršuje – įvairaus lygio programuotojai.

Analitikai savo prognozių nekeičia jau kurį laiką – programuotojų poreikis ir toliau augs. Skaičiuojama, kad iki 2020 metų Lietuvoje bus įdarbinta apie 4450 įvairaus lygio programuotojų, o iš viso daugiau nei 13 tūkstančių IRT specialistų. Asociacijos „INFOBALT“, agentūros „Investuok Lietuvoje“ bei Mokslo, studijų stebėsenos ir analizės centro atliktas IRT sektoriaus tyrimas rodo, kad norint patenkinti tokią didelę paklausą, maždaug kas dešimtas artimiausiais metais išsilavinimą įgysiantis asmuo turėtų baigti IRT studijas, o dabar tokį įgyja tik 4 iš 100 aukštųjų mokyklų ir 7 iš 100 profesinių mokyklų absolventų.